Vítejte v mé dílničce plné Andílků!

Velice si vážím toho, že jste si našli pár chvil, které věnujete návštěvě těchto stránek, které jsem “tvořila” strašně ráda. Bylo to jedno z nejkrásnějších období, plné kreativity, pokusů a učení se a budu strašně ráda, pokud Vás tato zastávka potěší. 

Několik let jsem různými technikami vyráběla náušnice, náhrdelníky a další ozdůbky a i přes různá životní období mne láska ke korálkům nikdy neopustila. Nakonec vyústila ve výrobu energií nabitých Andělů z léčivých minerálů. Účinky těchto přírodních pokladů se od nepaměti používaly při léčení psychických i fyzických obtíží. Mají velkou moc – skrývají léčivou energii, přináší nám radost a harmonii. Při tvorbě Andílků jsem spojila  účinky kamenů pro danou životní situaci s harmonizujícími barvami. Vznikl tak malý ochránce, talisman, společník, který přináší svému nositeli pozitivní účinky po všech stránkách a je také stylovým a moderním doplňkem, provázejícím při životních a rozhodujících okamžicích. 

V poslední době se mou velikou vášní staly náramky z minerálů. Uspořádání kamenů do kruhu, který jednotlivé kuličky uzavírá, symbolizuje dokonalost a úplnost. Tvar kuličky také není náhodný, jelikož reprezentuje harmonii, vyváženost, vnitřní klid a pochopení.

Doufám, že moje výrobky Vám budou přinášet nejen radost a budou Vaším krásným doplňkem, ale rovněž Vás budou provázet životem, pomůžou Vám najít správnou cestu a zvládnout veškeré životní situace.                 

Bude pro mne velkým potěšením, když se v mém obchůdku budete cítit příjemně.