Dárky ke konci školního roku

Dárky pro paní učitelku

Nadcházející konec školního roku je obdobím radosti, oslav a ocenění. Je to také čas, kdy hlavně maminky hledají ty nejlepší dárky pro ty, kteří nám pomohli v průběhu celého školního roku. Pokud patříte mezi ně a hledáte originální a výjimečný dárek, který zanechá trvalý dojem, mám pro vás skvělý tip – mé výrobky z minerálů s upravitelnou kartičkou.

Celá nabídka dárků pro paní učitelky zde : https://andilna.cz/kategorie-produktu/podle-prilezitosti/pro-ucitelky/

Minerály jsou fascinující výtvory přírody, které mají nejen ohromující estetickou hodnotu, ale také přinášejí prospěch pro naši duševní a fyzickou pohodu. Od ametystu až po růženín, každý minerál má svou jedinečnou energii a vlastnosti. A teď si představte, že můžete nabídnout tyto krásné minerály jako dárek, doplněné o kartičku s upravenou osobní zprávou. Velké oblibě se u Vás těší Andílci – vytvořila jsem je ze 4 ks minerálů, zirkonové rondelky a kovového křidélka. Jsou uchyceni na poutku nebo klíčence/karabině (podle potřeby si mohou andílka upravit) nebo záložce.

Pro paní učitelku - predni strana kartičky

Dalším typem dárku jsou náramky, které jsem vytvořila z těch nejkrásnějších minerálů v nádherných barevných kombinacích.

Náramek z minerálů Colette pro paní učitelku
Náramek z minerálů Colette s kartičkou pro paní učitelku v dárkové krabičce

Nově jsem letos zařadila do nabídky i šňůrkové náramky, inspirované náramky Kabbalah –  náramky jsou pletené do specifických vzorů, které mají symbolický význam a mají za cíl přinést nositeli ochranu, štěstí, prosperitu a duchovní vyrovnanost. Šňůrka je zakončena posuvným, ozdobným uzlem, díky kterému se přizpůsobí každému zápěstí. Náramek je lehoučký a nezavazí například při psaní na klávesnici. Tento typ náramku je v současnosti velmi populární.

Šňůrkový náramek Editta pro paní učitelku
Šňůrkový náramek Kabbalah Editta pro paní učitelku v dárkové krabičce

Další novinkou jsou náušnice – vytvořila jsem 3 typy, v růžové, modré a bílé barvě – všechny mohou být ve zlatém či stříbrném provedení. Náušnice jsou jemné a něžné a pokud víte, že obdarovaná osoba ráda nosí náušnice, s perlami nešlápnete vedle – jsou považovány za jedny z nejkrásnějších ozdob na světě, jsou vhodné pro různé příležitosti a mohou být kombinovány s různými outfity a jinými šperky.

Náušnice Valentina pro paní učitelku
Náušnice Valentina z říční perly pro paní učitelku v dárkové krabičce ve zlatém provedení

Posledním typem dárku pro paní učitelku jsou řetízky – vybrala jsem opět perlu, která je univerzálním šperkem a dále ocelový přívěšek anděla, který může být vnímán jako symbol ochrany a bezpečí, připomíná, že nejsme sami a že máme na své cestě anděla ochránce.

Přívěšek Andílka na ocelovém řetízku
Přívěšek Andílka na ocelovém řetízku po paní učitelky s vlastním textem

Jedním z největších přínosů těchto dárků je jejich individualita. Kartička, kterou můžete upravit na míru, Vám umožňuje vyjádřit své myšlenky, přání nebo poděkování pro konkrétního člověka. Můžete napsat inspirující citát, osobní zprávu nebo přímo vyjádřit svou vděčnost. To vše dává dárku zvláštní význam a osobní dotek – ukazuje, že jste věnovali čas a pozornost výběru pro konkrétní osobu.

Na přední straně kartičky formátu 8×8 cm na perleťovém papíře je v základní nabídce text Pro paní učitelku – ten je možné doplnit o jméno paní učitelky a také je možné změnit, pro koho je andílek určený – pro pana učitele, ředitelku, vychovatelku, asistentku, kuchařku atd. Na zadní straně kartičky je tento text – Malí človíčci potřebují velké srdce – Vaše. Děkuji za vše. Tento text je také možné doplnit o jméno žáčka, popřípadě změnit úplně. Na zadní straně je prostor pro delší text, níže několik tipů, co by mohlo na kartičce být. Můžete si samozřejmě libovolně upravit, nakombinovat nebo zkrátit.

  • Děkuji Vám za všechny hezké dny ve školce, za Váš úsměv, laskavost a povzbuzení. Ať vám život přináší tolik radosti a štěstí, kolik přinášíte Vy.
  • Děkuji Vám za vaši snahu, podporu a trpělivost. Díky Vám umím mnoho nových věcí a cítím se sebejistěji. Vážím si toho.
  • Děkuji za Vaši péči, trpělivost a nadšení, které do naší třídy vkládáte.
  • Jsme vděční, že jste se stala naší paní učitelkou právě Vy. Díky Vám je učení inspirativní a zábavné.
  • Děkuji Vám za Vaši úžasnou práci!  Vaše snaha a péče jsou neocenitelné. Jsem vděčná za všechny nové znalosti a dovednosti které jste mi předala.
  • Vaše vášeň pro učení a nekonečná trpělivost nás inspirovaly a dotkly se našich srdcí. Díky Vám rostu nejen jako student, ale také jako člověk.
  • Vaše schopnost nás povzbuzovat a povznášet je vzácná a nezapomenutelná. Děkuji za Vaši lásku, péči a oddanost.
  • Díky vašemu úsilí se naše škola stala místem, kde se žáci cítí vítáni, podporování a v bezpečí. Děkuji za to, že vytváříte prostředí, kde můžeme růst.
  • Děkuji za Vaši laskavost, trpělivost a pozornost. Díky Vám odcházím ze školky s mnoha krásnými vzpomínkami,
  • Děkuji Vám za krásné dny ve školce. Budu na Vás vzpomínat a nikdy nezapomenu, co jste pro mne udělala.

Všechny tyto výrobky vytvářím s pečlivostí a precizností, dbám na kvalitu a originalitu. Proto je možné také šperky nakombinovat, například k náramku je možné vyrobit Andílka v barvách náramku nebo vytvořit například celou sadu náramku, řetízku a náušnic nebo jen část sady.

Ať už se rozhodnete darovat minerál s kartičkou v celofánku a organzovém pytlíčku, nebo ho zabalit do krabičky, výsledek bude vždy výjimečný. Obdarovaní jistě ocení Vaši péči a zároveň budou mít příležitost přinést kousek přírody do svého každodenního života.

Takže pro tento konec školního roku, přestaňte hledat tradiční dárky a darujte něco opravdu unikátního. Výrobky z minerálů s upravitelnou kartičkou jsou skvělou volbou, která zanechá dlouhotrvající dojem,  radost z tohoto  krásného spojení přírody a osobního vzkazu bude jistě obrovská.

A v neposlední řadě uděláte radost také mně – díky Vašim nákupům mohu dělat tuto nádhernou práci, která mne velice baví a dělá můj život a tím pádem i život mých blízkých šťastnějším ❤️.

Celá nabídka dárků pro paní učitelky zde : https://andilna.cz/kategorie-produktu/podle-prilezitosti/pro-ucitelky/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *